Betty WhiteI

Betty Marion White

8,7
3 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Betty White

Ona chyba odkryła gdzieś źródło młodości, babki nawet po 100 operacjach plastycznych tak nie wyglądają w tym wieku.... Chcę jej geny!!!

mychabest

Babki po 100 operacjach wygląda jak Joan Collins - groteskowo , kiczowato , wulgarnie - ogółem do d.upy

maciekb80

Akurat Joan Collins jest dla mnie przykładem że można być na starość zrobioną z umiarem. W „AHS: Apocalypse” wyglądała super, jak Alexis 30 lat później. Nadal widać ze to Joan Collins. Obczaj sobie Kim Novak albo
Joan Van Ark. To dopiero horror.

IronMannn

Tak samo Fay Danaway

maciekb80

Oooo, tez dobry przykład. Jeszcze można dodać Melanie Griffith, znacznie młodszą od reszty Pań ale w tym przypadku najpierw zniszczyła się dragami, potem nieudanymi operacjami a na koniec dobił Ją rak skóry który spowodował że w nosie miała dosłownie dziurę. Musiała przejść rekonstrukcje przez co już nie przypomina siebie wcale.

mychabest

Jest weganką, to może być to :) Dobra dieta i pozytywne nastawienie do życia to też cecha ludzi, którzy dożywają 120 lat :)

paxi_sauria

Mięso też trza jeść. Gdybyśmy go nie potrzebowali to by nam nie smakowało jak roślinożercom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones