PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235370}

Przyjaciele z podwórka

The Backyardigans
6,2 337
ocen
6,2 10 1 337
Przyjaciele z podwórka
powrót do forum serialu Przyjaciele z podwórka

Witam Was bardzo serdecznie!!!Weszłam na stronę backyardigans.wikia.com i znalazłam Backyardigans Around the World i tam była ostatnia notatka Sezon 4 w Polsce nigdy się nie skończy.Seria położono na przerwie po i nie wiem co było możecie wyjaśnic ten powód czy tworzą 5 serię z filmem na 10-lecie 11.1.2014r,ponieważ Przyjaciele z Podwórka była to moja ulubiona bajka,ponieważ było w wieczoryce na 1 od 2007-08r kiedy była 1 i 2 seria,2005-06 w wieku 9-12 lat,kiedy skończyła się ostatni odc.Olbrzymi kłopot,od wiosny 2009 do zimy były powtórki i od czerwca 2010 do sylwestra 2010/11r nie emitowano 2 lata,dopiero 7.05 rozpoczęły się nowe odc w wieku 17 lat i nowe dvd z piosenkami Śpiwający telegram,W morskiej Głębinie, Arabscy Tragacze i Sport na Olimpie od 41-45odc.Stój,kto idzie-Co Ci Dokucza,póżniej nie emitowano tylko tvp info w 1 i właśnie jest też 2 pyt.Dlaczego jest tylko od 1-45 odc?Gdzie reszta 46-80 odc?Lista kolejnych odc pol i nie tłumaczone z ang na pol
Pizza z Chichen-Itza 46
47
Wyprawa do środka ziemi
48 Wiadomości z pierwszej strony
49
Opowieść o mężnych rycerzach
50
Mistrz przebieranek
Sport na Olimpie
Wyścig delfinów
Przyjaciel jaskiniowca
Kosmici na ranczu
Robin Hood The Clean 56
57
Escape From Fairytale Village
58
Pirate Camp
59
The Two Musketeers
60
The Masked Retriever
61
Robot Rampage
62
63
Catch That Train!
64
Attack of the Fifty-Foot Worman
65
Dragon Express
66
Flower Power
67
The Funnyman Boogeyman
68
Follow the Feather
69
Break Out!
70
The Action Elves Save Christmas Eve
71
Los Galacticos
72
For The Love of Socks!
73
The Flipper!
74
Elephant On the Run
75
The Magic Skateboard
76
Pablor and the Acorns
77
Super Team Awesome!
78
The Big Dipper Diner
The Amazing Splashinis 79
The Tale of the Not-So-Nice Dragon 80
Pozdrawiam wszystkich fanów Przyjacieli z Podwórka czekając na resztę od 46-80 odc,póżniejszego sezonu 5 po 3 i 4 oraz filmu

patka_25

a i jeszcze jedno położono na przerwę po odc.45 Co Ci dokucza? w przerwie wakacyjnej,póżniej było tvp info

patka_25

NA WIGILIĘ W TVP ABC LECI NOWY ODC.70 DRUŻYNA E RATUJE ŚWIĘTA O 18:30.Będziecie oglądać? https://www.facebook.com/tvpabc

patka_25

i jak wrażenia po obejrzeniu odc-po pierwsze w tvp abc drużyna e ratuje Święta? Po drugie mam wymyśloną teorię:Ja zabieram 5 przyjaciół:Pingusia,Łośka,Hipci,Kangusia i Żabusię na wycieczkę do Wioski Smerfów.Po dotarciu na miejsce smerfy spotykają Gargamela.Uciekną i będzie pierwsza walka,będzie własna miłość do Gupty z epoki lodowcowej 4:wędrówka kontynentów.A z główną bohaterką Żabusią popilnują po dotarciu do rzeczywistości Pingusia,Łośka,Hipcię i Kangusia.Ja nie będę mogła w stanie dogadać się z Żabusią,ponieważ Amazonia została w jej wyobrażni.Ja będę na własną łapkę połączyć siłę,zostanie z Guptą i Żabusią(oraz Charliem) w drużynie tj.z mega pidgeotem w 2015r ma powstać film dot.pokemonów omega ruby i alpha sapphire i stoczyć walkę z gargamelem.W końcu zostanie na miarę bohaterki i pod koniec wracamy do podwórka zaczętego od początku Wątki poboczne:
-Ja się się zakocham w Gupcie w 5cz.epoki lodowcowej będzie to naprawiona relacja
-Żabusia będzie miała problemy z walką z Gargamelem
-Gargamel będzie próbował walczyć ze mną
-Żabusia,Gupta,Charlie,Mega pigeot i ja się pokłócimy i to jeszcze bardziej 1-wszy wątek - Ja się zakochm ale Gupta będzie odwzajemniał moje uczucia nie będzie rozstania z czasem jednak się do niej przekona jak Żabusia do Charliego
2- Lęk Żabusi będzie wynikał z tego że Gargamel będzie rozglądać się za polowaniem na smerfy nie będzie uciekała w końcu zda sobie jednak sprawę że pierwsza walka z Gargamelem będzie fajna
3- Gargamel będzie mógł walczyć bez złapania mnie Ja jednak mimo kłótni z Żabusia pozostanie jej wierny.
4- A kłótnia 1-wszy wątek - Carla się zakocha ale ten drugi nie będzie odwzajemniał jej uczuć będzie go odrzucała nadwaga Carly, z czasem jednak się do niej przekona jak Julia do Blu
2- Kryzys Julii będzie wynikał z tego że dzieci będą rozglądać się za miłością będzie chciała powrotu tamtych czasów gdy jeszcze były bardzo małe (nawet zacznie je traktować znowu jak małe dzieci) w końcu zda sobie jednak sprawę że dzieci też muszą kiedyś dorosnąć.
3- Eryk znajdzie dla Blu kobietę idealną która będzie miała takie same hobby i myślała jak on, Blu jednak mimo kłótni z Julią pozostanie jej wierny.
4- A kłótnia Żabusi,Gupty,Charliego,Mega pigeota i mnie będzie wynikała z lęku, Ja będę się godziła na to by walka z Gargamelem będzie lepsza. Żabusia,Gupta,Charlie i mega pidgeot będą temu przeciw uważając że są jeszcze za małe, na końcu jednak obaj zdadzą sobie sprawę że popadli w ofiarę losu Ja będę bardziej stanowczy wobec walk z wrogami a Żabusia,Gupta,Charlie i mega pidgeot będą na to bardziej ofiarne mieć oczka jak ja (Ja iŻab ustalą kompromis).

patka_25

żabusia ustalimy plany pokonania Gargamela

patka_25

Ok jakiś mam:
Obsadziłbym go w momencie pierwszej ceremonii Mega Groudona i Kyorge w Hoenn. Ja chcę Spędzić tą przejażdżkę Groudona z Żabusią ale nie wie za bardzo jak się za to wziąć, chce sprawić by ta ceremonia była najbardziej legendarna, wulkaniczna i podwodna i w ogóle naj. Jednak dla mnie nie to będzie największą udręką, bo dla Żabusi ceremonia kojarzą się tylko i wyłącznie z przebudzeniami red i blue orbów.

Poboczne wątki:
-Zespoły Magma i Aqua organizuje ceremonię dla wszystkich na wulkanie i w wodzie
-Ona w tym wszystkim zapomni o pierwszej walce (ale okaże się walka dobiegła końca i zapomną)
-Ja z Zespołem Magma skłuceni o to kto będzie budzić Mega Groudona Wielka ceremonia u Zespołów magma i aqua, wszystkie drogi bohaterów na końcu się tam w końcu pójdą z Groudonem i pozostanie Kyorgie.
2- Na samym końcu gdy Ja będę zmieszana i smutna (z powodu że zapomniała o pierwszej legendarnej walce) Żabusia jednak nie miała do niej pretensji (dla niej walką było głównie to że nie spędza ich samotnie po tym jak zrozumiała sens ceremonii) ale i tak Ja nie będę mógła sobie tego wybaczyć , ale okaże się że ukryła czerwone i niebieskie orby dla Żabusi przed miesiącem u zespołów magma i aqua i ten na szczęście o tym nie zapomniała.
3- Najpierw będzie kłótnia, potem chwila wytchnienia (zespół magma i ja będziemy zbierać petycje o to kto byłby lepszy), następnie będą się wzajemnie sabotować, na koniec się pobiją o czerwonego orba. Zobaczą że Żabusia dostanie szkoku kradzieży pobudzenia Mega Groudona a charlie,Gupta i mega pigeot postanowili dołączyć do wszystkich i wypluć czerwonego orba,Kłótnia się zacznią sami Zespół magma poprosi ich oto by któryś z nich pobudziła Mega Groudona,a ja będę chciała
-Zobaczą że podczas tej całej walki Żabusia musiała przejąć funkcje przejażdżki na Mega Groudona i uznają że im pomogą.Zobaczcie resztę rozpisków filmowych przyszłości

patka_25

Ekscytująca wiadomość będzie powtórka z 3 sezonu to,co było w 1 od Stój,kto idzie do wakacyjnego w 1 Co Ci Dokucza?i nowe odc: Pizza z Chichen-Itza-Kurs piracki,jeszcze nie wiemy z resztą 59-60 i 4 sezon,ponieważ było w Wigilię Drużyna E ratuje Święta,czyli też zostało 61-80 http://pl.wikipedia.org/wiki/Przyjaciele_z_podw%C3%B3rka,a nawet 5 sezon przed filmem http://en.wikipedia.org/wiki/The_Backyardigans

patka_25

Moj ulubiony opis odc.to 1 i cz.Opowieści o dzielnych rycerzach Rycerz Żabusia i Ser Łosiek nazywają smoka Jajuś,a Gobblin Grabieżca Jajek,w którym pokradają znów 2 głosy,tylko,że jest niby jakiś Andrzej Grabowski i znów Tomasz Steciuk jako wcześniej z Wiadomości z 1 strony Robot,śpiewający Smoko Narrator i Smok.A co do 2 piosenek to jest Gobblinie Grabiarzu jest wzruszająca i ogłosem Smoka po niby ang i pol to Quack,Kwa lub coś,Skrzydlata latająca Wróżka Hipcia nazywała go Jajcio,a kończąc narratorem opowieści,czyli historia o Małym Dziecku Smok,czyli Nie jestem Jajkiem już nie jest wruszająca i płaczu do mnie doprowadza,a poza tym to nie jest zabawka a jest prawdziwy Lepiej poczekamy na squel niż takie 2 cz,ponieważ jajko to kropkowane.Mam nadzieję,że pojawi się właśnie niemiły smok,a potem Niebieskiego-Zielonkawego,Turkusowego Smoka

patka_25

Podsumowanie:Mecz na Olimpie był bardzo fajny.Muzyka samba jest niezła jak w Rio 1 i 2,różne skojarzenia z Alfą i Omegą,ponieważ zmiana jest na dole deszcz,czyli Morze początku Kyorga,Koniec Ziemi jakiegoś Groudona.Po trafieniu do kosza wróciło odwrotnie podobnie jak zmienione zespoły Aqua i Magma jak Maxie z okularem do Mega Ewolucji podobnie jak Archie z kotwicą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones